baymak servisigüncel haberlergüncel haberlermedya haberlerimedya haberleriistanbul beyaz eşya servisibakırköy playstation cafeislami dergiteknoloji haberlerikadın sitesidemirdöküm servisdemirdöküm servisiferroli servisbaymak servisibaymak servisiferroli servisiprotherm servisiprotherm servisiferroli servisidemirdöküm servisiklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumrekadıköy ikinci el eşyaumreaçık parfümariston servis
OFKON YERALTI ÇÖP KONTEYNER SİSTEMLERİ
Avrupa Birliği üyeliğine hazırlanan ülkemizde yaşam kalitemizi ve standartlarımızı yükseltmek adına çöp ile insan arasındaki steril ortamı oluşturmak ve daha sağlıklı yaşam alanları sağlamak için tasarlanmıştır.

MEVCUT SİSTEM İLE UYUMLUDUR
Belediyelerin ve temizlik şirketlerinin kullandığı çöp toplama araçlarına ve konteynerlere uygun olup, ekstra herhangi bir araç ve ekipman maliyeti gerektirmemektedir.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM
Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddeler sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermektedir. OFKON ise çöp ile insan hayatı arasında steril bir ortam oluşturarak daha temiz yaşam alanları sağlamaktadır.

YAŞAM ALANLARIMIZIN GÜZELLİĞİ
OFKON sistemleri;çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve yaşanılır olmasını sağlar.

GÜZEL BİR ŞEHİR MOBİLYASIDIR
Görünen üst yüzeyi çevreye uyumludur. Görsel ve duyusal olarak insanlara rahatsızlık vermez. Diğer çöp konteynerler gibi yürüyüş yolunuzu kapatıp, koku ve mikrop üretmez. Etrafa uyumlu çöp kapakları ile güzel bir şehir mobilyasıdır.

EKONOMİKTİR
Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilir. En aza indirilen arıza olasılıkları ile size tamir ve bakım masrafları çıkartmayacaktır. Ayrıca çöp konteynerlerinin ömrünü uzatır.

HIZLIDIR
OFKON ünitesinin yüzeye çıkma ve inme süreleri 6 ile 8 sn. arasındadır. Diğer alternatif sistemle ile karşılaştırılamayacak bir hız ve yapıdadır.

SESSİZDİR
Hidrolik yapısından dolayı çöp toplama sırasında çevreye rahatsızlık vermeyecek düzeyde sessiz çalışmaktadır.