baymak servisigüncel haberlergüncel haberlermedya haberlerimedya haberleriistanbul beyaz eşya servisibakırköy playstation cafeislami dergiteknoloji haberlerikadın sitesidemirdöküm servisdemirdöküm servisiferroli servisbaymak servisibaymak servisiferroli servisiprotherm servisiprotherm servisiferroli servisidemirdöküm servisiklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumrekadıköy ikinci el eşyaumreaçık parfümariston servis
KATEGORİLER
Yeraltı Liftli Jacklı Çöp Konteyner
Ofkon Yeraltı Çöp Konteyner sitemleri ürünleriyle çöp ve atıkların toplanmasında öncelik olarak "ÇEVRE ve İNSAN" ilkesini benimsemiş, bu ilkeyle modem çözümler üretmiş.

Mevcut çöp toplama sisteminin tamamen modern bir şekilde yeraltına alınmasıyla kötü çöp görüntüsünün ortadan kalmasına ve yeraltında 2 adet 1100lt çöp kutusunun çöpü depolanmasına olanak sağlar. Tamamen belediyelerin mevcut çöp toplama araçlarına uyumlu sistemlerdir. Çöpler yeraltında olduğundan kötü kokuyu çöp ve çöp suyunun oluşturacağı olumsuz etkilerin yeraltında tutulmasını sağlar.

Hareket, çöp toplama aracı üzerine yerleştirilmiş hidrolik sistemin tamburlu hortum ile konteyner sistemindeki baca platformunda bulunan jak giriş kapağının altında bulunan jaka giriş yapılarak başlatılır. Pistonun itme kullveti ile birlikte makaslar yukarıya doğru hareket ederek konteyner platformu zemin seviyesine çıkar ve konteynerler çekilerek yerlerinden alınır. Sistem, platform grupları, makas grubu, hidrolik grubu, baca ve beton kabinden oluşur. OFKON araçüstü hidrolik sistemini kendi bünyesinde üretmektedir.

Sistem beton haznenin içine gömülerek kullanıcıya teslim edilmektedir. Komple sistemin çalışırlığı OFKON fabrikalarında test edilmektedir.

OFKON YERALTI ÇÖP KONTEYNER SİSTEMİ FAYDALARI
- SAĞLIKLI BİR YAŞAM
- DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE
- YAŞAM ALANLARININ GÜZELLEŞMESİ
- MODERN ŞEHİRCİLİĞE UYGUN ÇÖZÜMLER
- REKLAM İMKANI VE MADDİ EK GELİR GETİRİR
- ATIK AYRIŞTIRMA VE GERİ DÖNÜŞÜME KATKI SAĞLAR
- KULLANIM RAHATLIĞI SAĞLAR
- BELEDİYELERİN ÇÖP TOPLAMA SÜRELERİNİ VE BU İŞE HARCANAN   BÜTÇELERİN AZALMASINA KATKI SAĞLAR.